marki

Poznaj nową markę: DALON

Dalon to firma kosmetyczna, której historia rozpoczęła się w 1998 roku w Atenach. Wtedy właśnie została powołana do życia przez Nikolaosa Serafeima. Jej założycielowi przyświecał cel dostarczania klientom produktów kosmetycznych o wysokiej jakości i w przystępnych cenach.

Firma swoje produkty eksportuje obecnie do 10 ponad krajów. W portfolio marki znajduje się ponad 500 produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Można je zakupić stacjonarnie w salonach kosmetycznych, aptekach i supermarketach lub na stronie producenta.

W gamie produktów do pielęgnacji twarzy znajdują się m.in. produkty do oczyszczania, lekkie sera, maski na bazie glinek oraz sztyfty do ust. Do pielęgnacji ciała Dalon proponuje mokre i suche olejki, scruby, mleczka oraz mgiełki.

Gama produktów do włosów obejmuje szampony, odżywki i maski w ekonomicznych opakowaniach, oleje np. kokosowy, arganowy, czy z konopi oraz sera, m.in. z keratyną, czy jedwabiem. W portfolio marki znajdziemy też produkty do koloryzacji oraz stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.